Overzicht bestuursleden Antwerpen
Bestuurslid Taak e-mail
Geert Van den Abeele

Voorzitter
Sanitair Fonds
RvB Landsbond
Sectorverantwoordelijke diergeneeskunde

geert.van.den.abeele@telenet.be 

Dirk Mertens

Provinciale Landbouwkamer
Agridagen
Redactieraad
Sectorverantwoordelijke Landsbond (opfok en vermeerdering)

dirk-thomas.mertens@skynet.be
Kris Claes

Ondervoorzitter
Adviesraad leg
Antwerps sectorverantwoordelijke leg

krisensandy@gmail.com
Ellen Vaneynde Secretaris pluimvee.antwerpen@gmail.com
Kris Van Daele Sectorkennis kris-vandaele@skynet.be
Kris Naenen Prijzencommissie Kruishoutem kris.naenen-gobbaert@telenet.be
Bart Vermeiren Sectorkennis bart.vermeiren@spoormans.com
Marc Van Oeckel Adviesraad braad marc.vanoeckel@skynet.be
Willy Verdonck Adviesraad braad wverdonck@joosen-luyckx.be
Rene Martens  AV Landsbond -
DGZ
renemartens@skynet.be
Raf Leemans Landsbond
Antwerps sectorverantwoordelijke braad
rafleemans@skynet.be
Brent Wouters Landsbond
Antwerps sectorverantwoordelijke braad
Verantwoordelijke website
brentwouters@hotmail.com
Emiel Vervaeck Antwerps sectorverantwoordelijke opfok en moederdieren e.vervaeck@belgabroed.be
Rens Van Bijsterveldt Landsbond
Antwerps sectorverantwoordelijke opfok en moederdieren
rensvb2@hotmail.com
Johan Zoons

Sectorkennis
Afgevaardigde provincie

johan.zoons@provincieantwerpen.be 
Luc Buyens Landsbond
Sectorverantwoordelijke konijnen
buyens.versmissen@gmail.com
Hans De Brouwer uittredend bestuurslid (2018) hans@debrouwerbvba.be